Vandaļi izdemolē Ivana kapus ”Maskačkā”

0 komentāri

Rīgā Maskavas forštatē Ivana kapos uzdarbojušies vandaļi, kuri nakts laikā ar kājām spēruši pa pieminekļiem un sagāzuši tos uz kapu kopiņām. Viena no cietušajām kapu kopējām policiju gaidījusi divas stundas un turpmāk droši vien gaidīs vēl ilgāk, jo šādus noziegumus atklāt ir ļoti grūti. Ja nu vienīgi ar vērīgu aculiecinieku palīdzību.

Pagājušā gada 11. jūlijā Imantā kādā nomaļā karjera dīķī noslīka Tatjanas dēls Daņila. Tieši vakar apritēja 11 mēneši kopš traģiskās puiša bojāejas, un Tatjana nolēma atbraukt uz kapiem pasēdēt, aprunāties ar dēlu. Diemžēl gaidītās dvēseliskās pasēdēšanas vietā viņa ieraudzīja, ka dēla kapa piemineklis apgāzts un kapavieta izvandīta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tatjana met akmeni kapu pārvaldes lauciņā. Žogs jau divas nedēļas ir salauzts, bet vēl līdz šim nav sataisīts. Atbildīgie savukārt visu vainu veļ uz dzelzceļu.

Arī uz policiju Tatjana necer un saka, ka kopā ar vīru vandaļus meklēs pašu spēkiem, un sola rīkot linča tiesu. Citu variantu vienkārši nav.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas