Valmierā vīrietis aplaupa juvelierveikalu un pēc tam atgriežas notikuma vietā

0 komentāri

Kāds savāds laupītājs Valmierā juvelierizstrādājumu veikalā izcēlies ar izcilu laipnību – pārdevējai nedz draudējis, nedz sitis – vienkārši palūdzis atvērt vitrīnu un viņas acu priekšā grābis, ko spējis. Turklāt divas stundas pēc notikušā vīrietis atgriezies notikuma vietā.

Valmierā juvelierizstrādājumu veikalā Golden Saga gaišā dienas laikā iebrucis laupītājs. Nedz draudējis, nedz sitis, vienkārši palūdzis paskatīties aiz vitrīnām izliktās zelta ķēdītes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veikala darbiniece saka – pati būtu ”tizleni” noķērusi, ja vien drīkstētu atstāt veikalu neaizslēgtu, jo nekāds spēkavīrs laupītājs neesot bijis – vienkārši paķēris uz izbrīnu un izmantojis brīdi, kad otra sievietes kolēģe devusies pusdienās.

Jebkurā gadījumā veikala darbiniecēm vairs nav jāuztraucas. Policisti nelieti noķēruši jau pēc divām stundām. Viņš ar taksometru piebraucis un apstājies desmit metrus no juvelierizstrādājumu veikala un iegājis Narvesen kioskā nopirkt cigaretes. Vīrieti pamanījis policijas eksperts, kurš tikko bija noskatījies videonovērošanas attēlus.

Aizdomās turētais vīrietis ir 24 gadus vecs, bet cietuma mūrus jau paspējis apskatīties no iekšpuses. Izskatās, ka arī šoreiz viņš no apcietinājuma neizbēgs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas