Valkā paša izraisītā ugunsgrēkā mirst vīrietis

0 komentāri

Paša izraisītā ugunsgrēkā Valkā gājis bojā kāds vīrietis. Visticamāk, nelaimes iemesls bijusi neuzmanīga smēķēšana gultā, ziņo raidījums Degpunktā.

Notikušo Valkā ugunsdzēsēji sauc par klasisku gadījumu, kad dzērumā, uzpīpējot gultā, neuzmanība beidzas traģiski.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Raidījums Degpunktā Valkā satika arī bojā gājušā vīrieša draugu, kas bija pēdējais, kurš viņu vakarā pirms traģiskā gadījuma saticis. Abi kopā esot skatījušies hokeju, un tagad draugs nožēlo, ka ir palaidis nu jau mirušo vīrieti mājās vienu.

Viņš stāsta, ka bojā gājušais bijis ar trūkumiem, taču tam par iemeslu bija vientulība un bezcerība. Viņš esot dzīvojis viens un pārticis no pabalstiem, jo darbu nav varējis atrast.

Policijā par notikušo ugunsgrēku ir uzsākta izmeklēšana.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas