Valgundes pagastā mežā atrasts vīrieša līķis; aizturēti trīs cilvēki

0 komentāri

Pirms dažām dienām Valgundes pagasta mežā tika atrasts miris vīrietis – visticamāk, viņš ticis noslepkavots. Patlaban policija aizdomās par šo slepkavību aizturējusi trīs vīriešus, ziņo Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāvji.

”Informāciju, ka Valgundes pagastā mežā tika atrasts miris vīrietis, policija saņēma 18. martā. 1966. gadā dzimušajam vīrietim tika konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes, kā rezultātā vīrietis miris,” situāciju skaidro Valsts policijas pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, policijas darbinieki veica operatīvos meklēšanas pasākumus un aizturēja trīs vīriešus – 1987., 1986. un agrāk tiesātu 1963. gadā dzimušo. Aizturētie ir Rīgas iedzīvotāji un ar tiesas lēmumu aizturētajiem piemēroti apcietinājumi,” norāda likumsargi.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta apcietināto personu saistība citu noziegumu izdarīšanā. Policija izmeklēšanas interesēs plašāku informāciju nesniedz.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas