Vai situācija Daugavpils pusē izgājusi ārpus kontroles? Kūlas dedzinātāji aktivizējas ar jaunu sparu…

0 komentāri

Par drošību un sabiedrisko kārtību atbildīgie dienesti ceļ trauksmi – Daugavpils un Daugavpils novads atkal ir pirmajā vietā visā reģionā kūlas ugunsgrēku skaita ziņā, ziņo reģionālais medijs Latgales Laiks.

Situācija ar pērnās zāles dedzināšanu ir dramatiska – atzīst vietējās amatpersonas. Proti, jau kopš februāra sākuma ugunsdzēsēji ik dienu brauc dzēst kūlas ugunsgrēkus visos Daugavpils mikrorajonos, izņemot centru, kā arī uz Daugavpils novada pagastiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Vienīgā pozitīvā ziņa ir tā, ka pagaidām nav cietušo,” saka civilās aizsardzības organizators Vladislavs Ruskuls.

Foto – kūlas trakums Latvijā:

Skumji… Kūlas ugunsgrēkos cieš sirmgalve un kāds vīrietis

Dedzinot pērno zāli un dzēšot kūlas ugunsgrēkus, nereti cieš paši cilvēki, tiek bojāts īpašums, kā arī nodarīts būtisks kaitējums dabai un tās bioloģiskajai daudzveidībai. Vienas diennakts laikā vien Latvijā tika reģistrēti 130 kūlas ugunsgrēki, un divos no tiem cieta cilvēki, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas