Vai Rīgas domē darbojas spiegi? DP pieprasa informāciju par komandējumiem uz Krieviju un citām valstīm

0 komentāri

Drošības policija pieprasījusi informāciju no Rīgas pašvaldības darbiniekiem un domniekiem par komandējumiem uz Krieviju un citām NVS valstīm, kā arī Ķīnu. Drošības iestādes šādā veidā cenšas atmaskot spiegus un aģentus.

Drošības policija no Rīgas pašvaldības darbiniekiem vēlas saņemt informāciju par šogad plānotajiem komandējumiem uz Krieviju, NVS valstīm un Ķīnu. Tostarp jāsniedz arī informācija par minēto valstu diplomātu, vēstniecību darbinieku un sakaru virsnieku oficiālajiem un neoficiālajiem kontaktiem ar Rīgas domes amatpersonām un darbiniekiem. Drošības dienestiem šāda informācija esot nepieciešama pretizlūkošanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šāda informācija Rīgas pašvaldībai esot pieprasīta pirmo reizi, tāpēc neesot skaidrs, vai domnieki tiek turēti aizdomās par citu valstu politikas atbalstīšanu. Kārtība jau tagad paredzot pēc katra komandējuma iesniegt atskaiti. Tas, ar ko komandējumu laikā amatpersonas tiekas privātā kārtā, esot viņu pašu atbildība, un atskaites par to netiek prasītas. Viņu pašu atbildība ir arī šādu ziņu sniegšana Drošības policijai.

Informācija par to, ar kādiem cilvēkiem bijušas tikšanās, palīdzēšot sargāt valsts noslēpumus. Taču Drošības policija neatklāj, vai šāda informācija tiks prasīta arī no citām pašvaldībām vai tikai no Rīgas domes. Tām Rīgas pašvaldības amatpersonām un darbiniekiem, kuriem ir pieeja valsts noslēpumam, sīkāka informācija DP būs jāsniedz arī par privātiem braucieniem uz Krieviju un NVS valstīm.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas