Uzzini, kāds sods iespējams par kukuļa došanu ceļu policistam!

2 komentāri

Šogad Rīgas reģionā fiksēti desmit gadījumi, kad pret autovadītāju sākts kriminālprocess par kukuļa došanu ceļu policistam.

Pagājušajā nedēļā, 31. martā, pulksten 16.08 Rīgā, Krustpils ielā, ceļu policisti par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu apturēja kādu Jaguar markas automašīnu. Tās vadītājs pie atļautajiem 50 kilometriem stundā brauca ar 77 kilometriem stundā. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1981. gadā dzimušais vadītājs policistam deva 20 eiro kukuli. Par šo gadījumu policijā sākts kriminālprocess par kukuļdošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atgādinām, ka arī turpmāk cīņā ar korupciju uz ceļa pievērsīsim pastiprinātu uzmanību ne tikai policistiem, kas ņem kukuļus, bet arī autovadītājiem, kas dod kukuļus.

Kukuļu došana saskaņā ar Krimināllikumu ir sodāma pēc 323. panta, kurā par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Leontīna Dimante
  0

  Leontīna Dimante

  Nu ir meslu vairak kā policistu,,,

  09.04.2016 19:15

 • Jānis Miglāns
  0

  Jānis Miglāns

  Kautkas drausmīgs. Varētu pat teikt ups....:)

  08.04.2016 03:15

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas