Uzticoties radiniekam, nonāk neapskaužamā situācijā

0 komentāri

Tukumā kāda sieviete, uzticoties radiniekam, nonākusi ļoti nepatīkamā situācijā. Lienes nebūšanas sākušās brīdī, kad viņa, uzticoties brālēnam, piekritusi uz sava vārda piereģistrēt radinieka kāroto auto. Kādu mirkli gan šī vieglprātīgā palīdzība nav traucējusi, taču pienākusi diena, kad jaunā sieviete sapratusi, ka nonākusi sprukās. 

Viss sācies ar to, ka radinieks alkoholisko dzērienu reibumā nolēmis doties izbraucienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai arī iereibušā radinieka izbrauciens beidzies bez traģiskām sekām, Liene jau nākamajā dienā pieprasījusi, lai brālēns automašīnu vai nu atdod, vai pārraksta uz sava vārda. Diemžēl puisis viņas prasību ignorējis. Tāpat bez panākumiem beigušies mēģinājumi pašu automašīnu atrast.

Automobilis joprojām ir reģistrēts uz viņas vārda, un tagad to nevar pat norakstīt, turklāt joprojām pastāv iespēja, ka brālēns auto vienkārši noslēpis un par jebkuru nepatikšanu sastrādāšanu joprojām jāatbild Lienei.

Saprotot, ka ar radinieku pa labam sarunāt neizdosies, palīdzība meklēta arī policijā. Ņemot vērā, ka reģistrācija notikusi pēc brīvas gribas, šādi strīdi jārisina tiesas ceļā.

Liene nu kļuvusi par šīs situācijas ķīlnieci, un risinājumi ir tikai daži, turklāt ne pārāk vienkārši. Vai nu jāvēršas tiesā, vai jāatrod kopīga valoda ar brālēnu un automašīna vienkārši jāpārraksta. Arī CSDD veicamās izmaiņas reģistrā bez paša spēkrata vai tā likvidācijas sertifikāta ir visai ierobežotas, turklāt saimniece joprojām ir atbildīga par braucamrīku.

Ja vēlaties sevi pasargāt no līdzīgiem pārdzīvojumiem un lieka stresa, pirms piekrītat kādam šādi vai līdzīgi palīdzēt, rūpīgi pārdomājiet savu lēmumu.

Kā redzams, pat radinieki, ar kuriem iepriekš nav bijušas problēmas, mainoties apstākļiem, pavisam ātri var kļūt arī par ienaidniekiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas