Uzmanies! Ziepniekkalnā siro riepu dūrēji

0 komentāri

Nopirkt jaunas ziemas riepas – tā ir tikai puse uzvaras. Izrādās, ka tikpat svarīgi ir riepas sargāt no huligāniem, citādi var notikt tāpat kā pagājušajā naktī Ziepniekkalnā. Tur uzdarbojies riepu dūrējs.

Agnese dzīvo Ziepniekkalnā, Staburaga ielā. Pavisam nesen abi ar vīru nopirkuši savām automašīnām jaunas ziemas riepas, taču tagad derīgas ir vien piecas no astoņām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagājušajā naktī sadurtas trīs – divas Agneses un viena – vīra automašīnai. Sabojātas vēl arī sešas citas kaimiņu automašīnas. Divos naktī cilvēki pamodušies, taču, skatoties pa logu, nekas nav liecinājis par notiekošo.

Katram, protams, jādodas uz darbu un citās gaitās, tāpēc cilvēki jau sākuši rosīties, lai automašīnas atkal varēt lietot. Huligānu uzbrukums maksās dārgi. Agneses ģimenei vismaz 150 eiro.

Cilvēki, protams, izsaukuši policiju, taču lielas jēgas no tā pagaidām nav. Dokumenti sarakstīti, bet vainīgie aizvien brīvībā. Iespējams, ka jaunieši šādi izlēmuši īsināt savu laiku.

Līdz ar pārdurtajām riepām uz kādas sienas parādījies arī uzraksts ”mēs no laukiem”, iespējams, tā varētu būt vizītkarte, ko atstājuši riepu dūrēji.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas