Uzmanies! Jaunciema kapus apsēduši laupītāji

0 komentāri

No mirušajiem nav jābaidās, jābaidās – no dzīvajiem. Šis teiciens ieguvis jēgu pēc nesenajiem notikumiem Jaunciema kapos, kur sākuši uzdarboties laupītāji. 

Zamira kopā ar meitu pirms pāris dienām devusies uz Jaunciema kapiem apkopt vīra un mammas kapu kopiņas. Sievietei prātā nevarēja ienākt, ka klusākajā vietā uz planētas viņai varētu uzbrukt laupītājs. Zamira ir pārliecināta, ka noziedznieks jau pie kapu vārtiem noskata savus upurus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Viņš vienā sekundē saķēra somu un bēga. Es pat vairāk nobijos, kad meita iekliedzās, es domāju, ka viņš viņai kaut ko ir izdarījis. Tad ieraudzīju, ka viņš ir paķēris tās somas un skrien. Es skrēju viņam pakaļ,” stāsta sieviete.

Foto

Diemžēl zagļa vajāšana beidzās meža biezoknī, kur vīrietis pazuda no skata, toties Zamira uzlasīja daudzas vērtīgas lietas, ko noziedznieks skrienot bija izmetis no somām.

Policijā tagad par šo noziegumu uzsākts kriminālprocess un, visticamāk, zaglis ir kāds no vietējiem Jaunciema iedzīvotājiem.

Zamira aicina visus kapu apmeklētājus ievērot īpašu piesardzību, jo šādus somiņu rāvējus notvert “uz karstām pēdām” ir gandrīz neiespējami.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas