Uzmanību, melnais ledus! Šorīt notikušas jau vairākas nopietnas avārijas

0 komentāri

Pirmdiena iesākusies ar vairākām smagām avārijām uz Latvijas autoceļiem, apstiprina ceļu policijas šefs Normunds Krapsis.

Šorīt ap plkst. 6:00 rītā notikusi smaga avārija uz Lielupes tilta. Sociālajos tīklos ziņo, ka notikusi frontāla sadursme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat tiek vēstīts, ka avārijā iesaistīts mikroautobuss. Policija pēc avārijas regulē satiksmi, kas ir ierobežota abos virzienos. Vēl aculiecinieki ziņo, ka šobrīd uz Salu tilta un Jūrmalas šosejas esot tā dēvētais melnais ledus un notikušas vēl arī citas avārijas.

Tāpat smaga avārija notikusi arī uz Dienvidu tilta. “Kopumā iesaistītas piecas automašīnas un viena kravas automašīna. Tilta sākumā vienai automašīnai bojāta auto priekšdaļa un otra automašīna sagriezusies pretēji braukšanas virzienam. Gabaliņu tālāk vēl divas automašīnas. Tilta vidū vissmagāk cietis kāds apvidus auto, kuram auto aizmugure ir burtiski samīcīta,” informē aculiecinieks.

Autovadītāji tiek aicināti būt uzmanīgiem un izvēlēties drošu braukšanas ātrumu, jo ceļi pirmdienas rītā ir ļoti slideni, norāda Krapsis.

Foto: avārija uz Dienvidu tilta

Video: telefonintervija ar Normundu Krapsi

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas