Uzdarbojas automašīnu dedzinātāji; Mežciemā nodedzināti trīs spēkrati

0 komentāri

Daudziem Mežciema iedzīvotājiem aizvadītā nakts bija nemierīga, jo Mežciema ielā daudzdzīvokļu māju ieskautā pagalmā uzliesmoja kāda automašīna. Sadeguši arī divi automobiļi, kas atradās blakus. 

Pulkstens rādīja pusnakti, kad iedzīvotāju logos atspīdēja savāda gaisma. Daudzi nodomāja, ka aiz loga kāds šauj salūtu, un sākumā tam nepievērsa uzmanību, līdz sajuta kodīgu dūmu smaku.

Iedzīvotāji pieļauj, ka pie notikušā vainojama ļaunprātīga dedzināšana.

Automašīnu un atkritumu konteineru dedzināšana pēdējā laikā kļuvusi par Rīgas mikrorajonu huligānu firmas zīmi, un tie, kuru īpašums nav apdrošināts, cieš ievērojamus zaudējumus. Arī šajā gadījumā zināms, ka bijis apdrošināts tikai viena automašīna, kura cietusi vismazāk.

Glābēji šādos gadījumos gan neiesaka tuvoties degošajām mašīnām, lai arī ir sajūta, ka vēl kaut ko varēs glābt. Automašīna, visticamāk, nesprāgs, kā to rāda spriedzes filmās, tomēr lieku reizi izaicināt likteni nevajadzētu.

Par notikušo ugunsgrēku policijā uzsākts kriminālprocess par tīšu mantas bojāšanu. Par šādu nodarījumu pienākas trīs līdz desmit gadu ilgs cietumsods.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas