Uzbrukums cietuma darbiniecei ir sekas ieslodzījuma vietās valdošajai nabadzībai

2 komentāri

Ieslodzītais uzbrucis cietuma darbiniecei, šīs ziņas šodien apstiprināja Ieslodzījuma vietu pārvalde, saucot notikušo par cietumos valdošās nabadzības sekām.

Šorīt medijus pāršalca ziņa, ka 2. novembrī Rīgas Centrālcietuma ieslodzītais uzbrucis cietuma darbiniecei, saplēšot viņas drēbes un sagriežot seju, tāpat konflikta dēļ sieviete guvusi arī smadzeņu satricinājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Klīst baumas, ka darbiniecei uzbrukts ar šķērēm vai tamlīdzīgu priekšmetu un uzbrucējs, iespējams, centies viņu izvarot. Amatpersonas to patlaban neapstiprina, saucot par baumām, vien saka, ka sieviete nav nopietni fiziski cietusi.

Notikušajā Ieslodzījuma vietu pārvaldes vadītāja vaino apstākļus, kādos cietumi nonākuši pēc krīzes – nepietiek naudas, lai darbiniekus varētu mācīt un pasargāt.

Notiesātais, kurš uzbruka darbiniecei, protams, par notikušo saņems sodu. Tiks vērtēta arī cietuma darbinieku rīcība – gan cietušās, gan pārējo amatpersonu.

Iespējams, ka pieļauta kāda, ja tā var teikt, stratēģiska kļūda, nenododot svarīgu informāciju vai tamlīdzīgi. Jāpiebilst, ka cietumā nav tik uzraudzības darbinieku, cik patlaban nepieciešams. Notikušais varētu būt tā sekas.

Tiks veiktas izmaiņas, un turpmāk no tā drīzāk cietīs ieslodzītie nekā darbinieki.

2 komentāri

TOP komentāri

 • lasītājs
  +1

  lasītājs

  mums valstī nav naudas pilnīgi nekam izņemot 100 pretīgajiem ģīmjiem kuri pieņem tādus lēmumus ka nāk smiekli pat pirmklasniekam un tā vecā čība straujuma lai iet pensijā nevis kaut ko čiepst nespēj salikt kopā trīs vārdus bez pārteikšanās

  11.11.2015 08:17

 • RIX.
  0

  RIX.

  Es no savas puses teiktu tā-Tiem dumjiem cietumniekiem vairāk vajag pievērst uzmanību,tad viņi beidzot no savas puses varbūt sāks saprast,kāda viņu būros ir tā dzīve.Es vēl ieteiktu viņus savas puses mazliet noslānīt ar steku.Tad viņi sāks domāt savādāk.

  12.11.2015 23:29

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas