Uz robežas aiztur teju 300 tūkstošus kontrabandas cigarešu

0 komentāri

2015. gada 5. un 6. martā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas amatpersonas, veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, novērsa mēģinājumus nelegāli pārvietot kopumā 128 600 cigarešu ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām.

Ceturtdien, 5. marta vakarā, Indras muitas kontroles punktā tika veikta no Baltkrievijas iebraucošā kravas vilciena fiziskā kontrole. VID muitas amatpersonas konstatēja, ka vienā no vilciena sastāva pusvagoniem priekšējā daļā zem akmeņogļu slāņa atrodas 4 kartona kastes, kas ietītas melnā polietilēna plēvē. Kastēs atradās 80 000 NZ GOLD markas cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piektdien, 6.martā, Indras muitas kontroles punktā VID muitas amatpersonas sadarbībā ar Valsts robežsardzes amatpersonām veica no Baltkrievijas iebraucošā kravas vilciena fizisko kontroli. Pārbaudot vilciena sastāvu, tika konstatēts, ka zem cisternām ar magnētiem piestiprinātas septiņas melnā polietilēna plēvē ietītas pakas. Atverot pakas, atklājās, ka tajās paslēptas 19 800 NZ GOLD markas cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Piektdien, 6.martā, Silenes muitas kontroles punktā, veicot kravas automobiļa VOLVO bez kravas pārbaudi, Valsts robežsardzes amatpersona automobiļa kabīnē konstatēja 240 cigarešu. VID muitas amatpersonas, veicot šī kravas automobiļa skenēšanu un kabīnes apšuvuma demontāžu, konstatēja aiz kabīnes apšuvuma paslēptas vēl 28 560 PALL MALL cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Par konstatētajiem muitas noteikumu pārkāpumiem 2015. gada 5. un 6. martā uzsāktas trīs lietvedības administratīvā pārkāpuma lietās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas