Uz Liepājas šosejas avārijā cietušo skaits, iespējams, pieaugs, informē policija

0 komentāri
Uz Liepājas šosejas avārijā cietušo skaits, iespējams, pieaugs, informē policija
FOTO: Ivo Jurkāns, LNT

Tev noteikti jāizlasa

Šobrīd oficiāli apstiprināts, ka kravas automašīnas vadītājs avārijas brīdī atradies 1,42 promiļu reibumā. Ņemot vērā to, ka vairāk cietušie uzreiz pēc avārijas atteicās no medicīniskās palīdzības, netiek izslēgta iespēja, ka viņi pie mediķiem vērsīsies šodien, tā šorīt LNT rīta raidījumā 900 Sekundes atzina Valsts policijas Zemgales pārvaldes Tukuma iecirkņa priekšnieks Janeks Bahs.

Bahs arī norādīja, ka šobrīd ir uzsākts kriminālprocess, tā ietvaros tiks nopratināti visi iesaistītie, un tālāk lems par drošības līdzekļa piemērošanu.

Jau ziņots, ka vakar uz Liepājas šosejas Tukuma novada Džūkstes pagastā skolēnus vedoša autobusa sadursmē ar kravas automašīnu cietuši trīs skolēni. Kā ziņo policija, smagās automašīnas MAN šoferim, kurš iebrauca autobusam aizmugurē, konstatēts alkohola reibums 1,42 promiles. Autobusā bijuši 32 skolēni un 5 pieaugušie, no kuriem 3 skolēni cietuši

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece pavēstīja, ka sadursme starp autobusu un kravas automobili notika autoceļa Rīga-Skulte-Liepāja 43. kilometrā, kur palīdzības sniegšanas un izmeklēšanas laikā Valsts policijas darbinieki regulēja satiksmi.

Skaties video!

 

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas