Uz Latvijas robežas Igaunijas pilsoņiem konfiscē teju kilogramu kokaīna

0 komentāri

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policijas pārvaldes darbinieki uz Latvijas–Igaunijas robežas Igaunijas Republikas iedzīvotāju automobiļa salonā konstatēja un izņēma lielu daudzumu kokaīna.

Par šo gadījumu VID Muitas policijas pārvaldē uzsākts kriminālprocess un vienam Igaunijas iedzīvotājam piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šā gada 27. oktobrī Muitas policijas pārvaldes darbinieki, pārbaudot informāciju par iespējamu narkotisko vielu kontrabandu, uz Latvijas–Igaunijas robežas muitas robežkontroles punktā Ainaži apturēja Igaunijas Republikā reģistrētu automobili Nissan.

Automobilī atradās Igaunijas valsts piederīgie – 1969. gadā dzimis vīrietis un 1990. gadā dzimusi sieviete. Muitas kontroles laikā automobiļa salonā tika atrasts un izņemts aptuveni 1 kg baltas pulverveida vielas, kas pēc ekspertīzes veikšanas tika klasificēta kā 821,23 grami kokaīna.

1969. gadā dzimušajam vīrietim, Igaunijas Republikas nepilsonim, 2015. gada 29. oktobrī tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas