Ugunsgrēks Zolitūdes vidusskolā; darbinieki pašu spēkiem likvidē liesmas

0 komentāri

Vakar vakarā Zolitūdē, Dammes ielā, Ostvalda vidusskolā izcēlās neliels ugunsgrēks. Tā kā mācības jau sen bija beigušās, skolēnu nedarbi netiek apskatīta kā iespējamā ugunsnelaimes versija. Visdrīzāk aizdedzies dators, tējkanna vai kāda cita elektroierīce.

Ja reiz pa reizei skolēniem vēl ienāk prātā pasniedzējiem kārt makaronus uz ausīm un stāstīt, ka suns apēdis mājasdarbu, tad šodien skolotājiem būs jāatskaitās audzēkņu priekšā, sakot, ka visus darbus aprijušas liesmas. Un nebūs jau melots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vakar pulksten astoņos vakarā Ostvalda vidusskolas pirmajā stāvā – matemātikas klasē – izcēlās ugunsgrēks. Kodīgos dūmus pamanīja strādnieki. Viņi izsauca ugunsdzēsējus, un paši metās dzēst gruzdošo datoru, printeri, tējkannu, kā arī burtnīcas un klades. Kad notikuma vietā ieradās glābēji, skolas darbinieki jau pašu spēkiem ar liesmu perēkli bija tikuši galā. Šodien skola turpina darbu, izdegušais kabinets, protams, ir slēgts, stundas pārceltas uz citu klasi.

Skolas direktore šodien no komentāriem atteicās, vien piebilda, ka notikušais patiešām neietekmēs skolēnu mācību procesu. Kabineta atjaunošana un tehnika gan izmaksās vairākus simtus eiro.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas