Ugunsgrēks Rīgas naftas produktu terminālī; cietis viens cilvēks

0 komentāri

Vakar vakarā Rīgā, Ezera ielā, naftas produktu terminālī aizdegoties katlumājai, cietis viens cilvēks. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) informē, ka izsaukums uz notikuma vietu tika saņemts ap plkst. 21.30.

Ņemot vērā, ka liesmas bija izcēlušās paaugstinātas bīstamības objektā, tās apdzēst steidzās sešas autocisternas un vēl dažas citas VUGD tehnikas vienības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Terminālī dega katlumāja 200 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā cieta kāds darbinieks – apmēram 30 gadus vecs vīrietis. Ugunsgrēku sekmīgi izdevās nodzēst, un tādēļ nekādi draudi apkārtējai videi nav izveidojušies.

Valsts darba inspekcijā (VDI) informē, ka darba devējs iestādē par nelaimes gadījumu nav vērsies. Tomēr VDI plāno veikt pārbaudes, lai noskaidrotu nelaimes gadījuma apstākļus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas