Ugunsgrēka sekas – ciemiņš miris, dzīvokļa saimnieks slimnīcā

0 komentāri

Pamatīgs alkohola reibums un viena vienīga nenodzēsta cigarete – tāds ir kāda vīrieša nāves iemesls Rīgā Vecmīlgrāvī. Vakar pēcpusdienā Vecmīlgrāvī meldru ielā sākās panika. 

Cilvēkus, kuri atgriezās mājas no darba, mācībām vai vienkārši pastaigām pārsteidza tas, kas notika ēkas pirmajā stāvā, kāda vīrieša dzīvoklī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uz nelaimes vietu nekavējoties atbraukuši ugunsdzēsēji, kuri tikuši galā ar dzīvokļa logu restēm, iekļuvuši telpās un tur ieraudzījuši bēdīgu ainu. Dzīvoklī bija divi cilvēki. Viens, kurš gulēja uz dīvāna bija miris, bet otrs, kurš bija mēģinājis glābties, lai gan pamatīgi apdedzis, vēl aizvien elpoja.

Mirušais vīrietis ir blakus kāpņu telpas iedzīvotājs, kurš bija atnācis ciemos pie dzīvokļa saimnieka.

Dzīvokļa saimnieks šobrīd esot slimnīcā, intensīvās terapijas nodaļā. Ļaudis gan domā, ka viņu nepārmācīšot ne paša gūtās traumas, ne drauga nāve.

Kādu laiku atpakaļ viņa dzīvoklī jau dedzis dīvāns, taču vīrietis nav atmetis ne dzeršanu ne smēķēšanu. Visticamāk, ka nenodzēsta cigarete kalpojusi par iemelsu arī šim ugunsgrēkam.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas