Ugunsgrēka dēļ Rīgā slēgta satiksme Pētersalas ielā

0 komentāri

Šodien Rīgā ugunsgrēka dēļ slēgta satiksme Pētersalas ielā, ziņo Valsts policija. Plkst. 16.50 saņemta informācija, ka Pētersalas ielā 2 deg kādas neapdzīvotas mājas bēniņi.

Ugunsgrēka dēļ slēgta satiksme. Kā informēja Rīgas satiksmes preses pārstāvis Viktors Zaķis, ugunsgrēka dēļ traucēta 5. tramvaja satiksme. Tramvaji kursē no abiem galapunktiem, neaizbraucot līdz slēgtajam satiksmes posmam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdz ko satiksme tiks atjaunota, tramvaji kursēs pēc paredzētā grafika.

Šodien Rīgā plkst. 18.44 atjaunota satiksme Pētersalas ielā. Pētersalas ielā 2 kādai neapdzīvotai mājai dega bēniņi. Ugunsgrēka dēļ bija slēgta satiksme.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas