Ugunsdzēsējs dzenas pakaļ zagļu bandai, kas uzbrukusi sirmgalvei

0 komentāri

Darba dienas vidū kāds ugunsdzēsējs Lielvārdes un Brīvības ielas krustojumā kļuvis par nejaušu nozieguma aculiecinieku. Tā kā vīrietim bijusi brīvdiena, viņš devies savās ikdienas gaitās, kad, ielas malā apturot savu auto, iztālēm pamanījis trīs cilvēku grupiņu, kas ielenkusi kādu sirmgalvi. Mirkli vērojot notiekošo, viņš sapratis, ka sieviete, iespējams, kļuvusi par nekaunīgu ļaundaru upuri.

Viens no kompānijas it kā nejauši uzgrūdies kundzei, bet kāds cits no garnadžiem, šķietami steidzot palīgā cietušajai, ieslidinājis roku viņas mēteļa kabatā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ļaundari ar visu guvumu – sievietes mobilo tālruni – veikli šķērsojuši ielu un iekāpuši pirmajā centra virzienā braucošajā sabiedriskajā transportā, savukārt aculiecinieks darījis visu, lai neizlaistu viņus no acīm.

Foto

Aculiecinieka atpazītie ļaundari turpat notikuma vietā saslēgti rokudzelžos un nogādāti Teikas policijas iecirknī, kur noziedznieki nodoti pieredzējušu izmeklētāju pārziņā.

Lai arī pret aizdomās turētajiem šobrīd ierosināts kriminālprocess par laupīšanu, tā kā pārkāpēji sadarbojas ar izmeklētājiem, vismaz pagaidām viņiem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Par 86 gadus vecās sievietes telefona nolaupīšanu ļaundariem draud cietumsods līdz pat astoņiem gadiem. Valsts policijas darbinieki izsaka lielu pateicību kolēģim no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, kurš, redzot notiekošo, nebija vienaldzīgs un darīja visu, lai ļaundari saņemtu pelnīto sodu.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas