Ugunsdzēsēji visu nakti cīnās ar salmu ruļļu ugunsgrēku Gulbenē

0 komentāri

Pagājušajā diennaktī Latviju skārušas vairākas ugunsnelaimes, no kurām viens bijis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, bet vēl vienā cietis kāds vīrietis, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Trešdien plkst. 16.37 VUGD saņēma izsaukumu uz Rīgas ielu Valmierā, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju no kādas dzīvojamās mājas loga nāca dūmi. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka piecstāvu dzīvojamās mājas trešā stāva dzīvoklī dega atkritumi 1 m² platībā. Ugunsdzēsēju glābēju ierašanās brīdī dzīvoklis bija stipri piedūmots, un tajā atradās divi aizmiguši vīrieši. Ugunsdzēsēji glābēji vīriešus pamodināja un izveda no piedūmotā dzīvokļa. Plkst. 16.50 ugunsgrēks tika likvidēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Plkst. 16.41 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Ozolnieku novada Cenu pagastu, kur dega automašīna. Ierodoties notikuma vietā, ar atklātu liesmu dega vienstāvu garāža un tai blakus esošā vieglā automašīna, kuru īpašnieks bija izstūmis no garāžas. Ugunsgrēkā cieta 44 gadus vecs vīrietis, kurš guva apdegumus, bet no hospitalizācijas atteicās. Kopējā degšanas platība bija 58 kvadrātmetri un ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 17.38.

Plkst. 18.28 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Galgauskas pagastu, kur dega salmu kaudzes. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg trijos stāvos sakrauti salmu ruļļi 600 kvadrātmetru platībā. Šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika lokalizēts plkst. 21.17, bet tā likvidācijas darbi šorīt plkst. 7.00 vēl turpinājās.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēmis 37 izsaukumus – 17 uz ugunsgrēku dzēšanu un 14 uz glābšanas darbiem, savukārt seši no izsaukumiem bija maldinājumi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas