Ugunsdzēsēji no degošas mājas izglābj grūtnieci un mazu bērnu

1 komentārs

Ugunsdzēsējiem trešdienas vakarā nācies pamatīgi pasvīst Rīgā, Airu ielā, kur divstāvu mājā izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Vairāki cilvēki izglābti, tostarp kāda grūtniece un viņas mazulis, taču viens liesmās un dūmos gājis bojā.

Uguns izcēlies pirmā stāva dzīvoklī, kur dzīvojuši divi brāļi – Jānis un Juris. Kamēr viņu mamma guļ slimnīcā ar insultu, vīrieši regulāri rīkojuši dzīres. Vakar vakarā iedzeršana beidzās ar ugunsgrēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kaimiņi stāsta, kārtība mājās bijusi reta parādība arī tad, kad mamma bijusi klāt.

Daudziem no jums priekšā garas Lieldienu brīvdienas – atbildīgie dienesti un Degpunktā komanda atgādina un aicina būt uzmanīgiem.

1 komentārs

TOP komentāri

 • sise
  0

  sise

  .." Vairāki cilvēki izglābti, tostarp kāda grūtniece un viņas mazulis, taču viens liesmās un dūmos gājis bojā."..
  Atkal tipisks piemērs skolēniem, stila kļūdu novēršanai, bet rakstītājam (par žurnālistu šoreiz nesaukšu) jautājums-cik grūtniecei to mazuļu bija?

  03.04.2015 09:37

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas