Ugunsdzēsēji izglābj akā iekritušu suni

0 komentāri

Šorīt Ropažu novada Tumšupē vietējiem iedzīvotājiem par lielu izbrīnu ieradās ugunsdzēsēji. Viņi gan neatbrauca, lai kaut ko dzēstu, bet gan glābtu akā iekritušu suni.

Suņu puika Tobis tagad mierīgi sēž savā būdā un atgūstas no šoka. Šā rīta pārdzīvojumi, šķiet, vēl ilgi viņam liks pārdomāt, vai tiešām ir vērts aizklīst tālu no mājām. Dzīšanās pakaļ kaķiem viņam beigusies vairāk nekā trīs metrus dziļajā kanalizācijas akā.

Suņa saimnieks Albīns ir bezgala pateicīgs glābējiem par palīdzību. Pensionārs domājis, ka būs jāmaksā, bet šie izcēluši suni un aizbraukuši. Pat paldies nepaspējis lāgā pateikt.

Albīns vēl uztraucas, ka vienu dieun šajā akā var iekrist arī bērni, bet tā jau ir vecāku atbildība par to, kur pastaigājas viņu atvases.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas