Tuvinieki meklē sirmgalvi, kurš, iespējams, zaudējis atmiņu

0 komentāri

Kopš 27. aprīļa Vecmīlgrāvī bezvēsts pazudis 71 gadu vecais Jānis Gekišs. Viņa sievai ļoti nepieciešama cilvēku palīdzība, jo ne policijas, ne kundzes pašas meklējumi ar panākumiem nav vainagojušies.

Pagājušajā trešdienā pensionārs Jānis no savām mājām Vecmīlgrāvī, Emmas ielā, devās uz vietējo doktorātu Baltāsbaznīcas ielā. Pie ārsta vīrietis tiešām vizītē bijis, bet pēc tam, kad mājās nav pārnācis, viņa sieva devusies dzīvesbiedru meklēt. Apstaigātas malu malas, iztaujāti cilvēki…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņa sieva Anastasijai izdevies pārbaudīt – Jānim no konta pazudusi nauda, kādi 60 eiro. Sieviete pieļauj iespēju, ka vīrs pilnībā pazaudējis atmiņu, un viņu savā kompānijā pieņēmuši bezpajumtnieki, kuri tagad arī rīkojas ar Jāņa līdzekļiem un pasi.

Jānis arī pamatīgi klibo, tāpēc tālus gabalus ar kājām noiet diez vai spētu. No Vecmīlgrāvja sabiedriskais transports veic vai nu uz Centru, Sarkandaugavu, vai Mežciemu – tie ir reālākie rajoni, kur vīrietis varētu atrasties.

Ja varat sniegt lietderīgas ziņas par Jāņa Gekiša atrašanās vietu, zvaniet viņa sievai Anastasijai pa tālruni: 26036931.

Foto: ekrānuzņēmums

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas