Turpinās Lietuvas basketbolista nāves apstākļu izmeklēšana

0 komentāri

Plašu rezonansi gan Latvijā, gan Lietuvā ieguvis traģiskais stāsts par lietuviešu basketbolista Martina Andrukaiša un viņa sievas likteni. Pēc tam arī pats izdarījis pašnāvību. Kā notikušo uztvērusi Lietuvas sabiedrība un kādas problēmas Andrukaitim bija viņa dzimtenē, skaidro LNT raidījuma ”Degpunktā” komanda.

Martins Andrukaitis pagājušās ceturtdienas vakarā ar vienu šāvienu galvā aukstasinīgi izlēma savas sievas likteni, pēc tam nonāvējot arī pats sevi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par Alderu ciematā notikušo ieinteresējušies teju visi Lietuvas nacionālie mediji, kuri ziņo, ka Andrukaitis savā valstī bijis cienījams sportists, taču privātajā dzīvē gājis kā pa celmiem.

Neskatoties uz to Lietuvu pārsteidzis šāds populārā basketbolista izmisuma solis. Vietējā presē sportista radiniece izteikusies, ka viņam neesot bijusi nosliece uz vardarbību. Esot bijis mierīgs un nekad pret savējiem nav pacēlis roku.

Latvijas valsts policija pagaidām nespēj precīzi atbildēt, kas tieši liktenīgajā vakarā notika Andrukaiša mājās Alderos. Likumsargi šobrīd atturas no jebkādiem komentāriem, sakot, ka plašāka informācija tiks sniegta presei tikai pēc ekspertīžu slēdziena saņemšanas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas