Tukuma pusē noticis sprādziens; smagi ievainots kāds jaunietis

0 komentāri

Īsi pirms plkst 16.00 Tukuma novada Degoles pagastā uz nokulta lauka uzsprādzis kāds priekšmets, un rezultātā smagi cietis kāds 16 gadus vecs zēns, portālam Skaties.lv stāstīja Valsts policijas pārstāvji.

Sākotnējā versija bija, ka trīs bērni uz nokulta lauka rotaļājušies – šāvuši ar loku un bultu, – un, iespējams, ka bulta trāpīja sprāgstošā priekšmetā, stāstīja policijas pārstāvji. Taču tagad noskaidrojies, ka bērni lādiņu ir atraduši grāvmalā, un tad ielikuši to ugunskurā, kur tas arī uzsprādzis.

Cietušais – viens no bērniem, 16 gadus vecs zēns – nodots mediķu aprūpē. Zēns nogādāts Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā, un viņam ir vairāki smagi ievainojumi, tostarp, cietis krūškurvis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Notikuma vietā ieradušies Nacionālie bruņotie spēki, kas pārbaudes laikā noteiks, kas bija šis uzsprāgušais priekšmets.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas