Trīs gadus vecs puika Ķengaragā par mata tiesu izglābjas no nāves

0 komentāri

Dakteriem, kuri ikdienā strādā ātrajā palīdzībā, dzīvē nācies redzēt daudz un dažādas situācijas, taču pat pieredzes bagātiem ārstiem iedrebas sirds, zinot, ka steidzama viņu palīdzība nepieciešama tieši bērnam.

Viens no asins stindzinošākajiem izsaukumiem šajā rītā neatliekamās palīdzības dienestā, atskanējis no Salaspils ielas Ķengaragā. Tur, pēc jaunas māmiņas vārdiem, no vairāku metru augstuma nokritis trīs gadus vecs bērns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Protams, kā ierasts šādos gadījumos, neskatoties uz to, ka zēnam nebija acīmredzamas, dzīvībai bīstamas traumas, viņš steidzami nogādāts uz bērnu slimnīcu Vienības gatvē. Kopā ar mediķiem, turp devusies arī manāmi satrauktā māte. Par laimi, šoreiz šoks pēc pārdzīvotā bijis lielāks, nekā traumas, kas gūtas iespaidīgā kritiena laikā.

Par šiem notikumiem informēti arī vietējie policisti, tādēļ ceram, ka jau tuvākajā laikā kārtības sargi pārbaudīs notikuma vietu un noskaidros, kādēļ noticis šis nelaimes gadījums un vai tiešām pie vainas ir kāda huligāna vai garnadža nedarbs.

Arī ēkas apsaimniekotājam derētu iegriezties kāpņu telpā, kurā notika šī nelaime – lai izlauztie vai nozagtie margu posmi, vēlāk nav jāvaino kādā traģēdijā.

Pēdējo dienu laikā, mediķiem šis ir jau otrais šāda vieda izsaukums, jo iespaidīgu lidojumu piedzīvojis arī kāds 75 gadus vecs sirmgalvis. Viņu dakteri sastapuši netālu no Torņkalna stacijas.

To, no kurienes vīrs īsti nokritis, tā arī neizdodas uzzināt, taču ar aizdomām par galvas traumu viņš nogādāts slimnīcā. Diemžēl, speciālistiem neizdodas viņu izmeklēt, jo pēc nogādāšanas tuvējā stacionārā, bravūrīgais, viegli iereibušais pensionārs paziņo, ka mediķu palīdzība viņam nav nepieciešama un dodas mājup.

Arī viņš, līdzīgi kā trīsgadnieks, šķiet dzimis laimes krekliņā, jo abos gadījumos, pie citiem apstākļiem, sekas šādiem lidojumiem, varētu būt, krietni, krietni vien smagākas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas