Trilleris Iļģuciemā: sieviete ar nazi iedur kaklā otrai, kura viņu nosaukusi par “prostitūtu”

0 komentāri

No Iļģuciema kopmītnes uz Iļģuciema cietumu – kāda 27 gadus veca sieviete nav spējusi savaldīties un uzbrukusi savai oponentei, tāpēc turpmāko laiku viņai nāksies pavadīt aiz restēm.

Stūres ielas baisākās mājas tumšajos koridoros atkal cilvēki nav spējuši vienoties ar labu un savu vārdu paspilgtināšanai meklējuši nažus, kas tikko lietoti “zacenes” uzgriešanai pie spirtotiem dzērieniem. Šoreiz tās ir divas sievietes. Abas atnākušas šurp izklaidēties un atpūsties. Sastrīdējušās tāpēc, ka viena otru nosaukusi par prostitūtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāds apgalvojums apvainotajai dāmai galīgi nav paticis, viņa sākusi oponēt, bet ilgi pretī runāt viņai neviens nav ļāvis. Otra sieviete viņai ar nazi vairākas reizes iedūrusi kaklā un pati metusies bēgt. Cilvēki šajā mājā parasti nav diez ko runīgi, taču viņi, protams, zina, kur nesen no grīdas mazgātas asinis un kur policisti sākuši izmeklēšanu.

Stāvu zemāk deviņdesmitajā dzīvoklī saimnieces nav mājās. Viņas ciemiņa, kurš atver durvis, brīvdienās te neesot bijis, viņš var pastāstīt tikai par alkohola lietošanas paradumiem aiz šīm durvīm. “Dzer te bieži? Nu kā lai saka… Pāris reizes nedēļā, katru dienu? Ja dzer, tad dzer! Ko dzerat? Alu, vīnu, alkoholu… nu – šņabi,” stāsta kaimiņi.

Svarīgākais ir tas, ka policisti agresīvo sievieti, kurai vēl nav pat 30 gadu, Ir notvēruši. Viņa nesen jau aizturēta par zagšanu.
Viņa savu vainu atzīst, un šobrīd viņai gaidāms apcietinājums.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas