Trillera cienīga avārija Rēzeknē

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Ceturtdienas pievakarē, īsi pirms deviņiem, Atbrīvošanas alejā no satiksmes pārvada pāri dzelzceļa sliedēm nobrauca vieglais automobilis SAAB. Pēc iespaidīgā lidojuma no vairāku metru augstuma automašīna piezemējusies uz nelielas, blakus esošas ieliņas, kur apgāzusies.

Negadījuma aculiecinieki par šaušalīgo avāriju nekavējoties ziņojuši vietējiem mediķiem, glābējiem un policistiem.

Pēc sākotnējās informācijas, ceļu satiksmes negadījuma iemesls varētu būt braukšanas ātruma pārsniegšana. No notikuma vietas uz slimnīcu tika nogādāta viena persona, 1971. gadā dzimis vīrietis, kurš guvis miesas bojājumus.

Kā redzams aculiecinieka uzņemtajos materiālos, vieglais automobilis ir ļoti stipri bojāts, un, šķiet, tajā sēdošie cilvēki tikai laimīgas sakritības dēļ palikuši dzīvi.

Policija turpina notikušā negadījuma izmeklēšanu un skaidro precīzus notikuma apstākļus, tostarp arī to, kurš negadījuma brīdī atradās pie automašīnas stūres.

Vēl it kā bija divas personas, bet, vai tie bija pasažieri vai kāds arī no vadītājiem, to visu skaidrosim izmeklēšanas procesā.

Gan slimnīcā nogādātajam vīrietim, gan abiem pārējiem iesaistītajiem nozīmētas ekspertīzes, lai noteiktu alkohola vai citu apreibinošo vielu klātbūtni.  Ja izrādīsies, ka šo avāriju izraisījis stūrētājs, kurš rupji pārkāpis satiksmes noteikumus, pret viņu var tikt ierosināts kriminālprocess.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas