Trillera cienīga avārija Rēzeknē

0 komentāri

Ceturtdienas pievakarē, īsi pirms deviņiem, Atbrīvošanas alejā no satiksmes pārvada pāri dzelzceļa sliedēm nobrauca vieglais automobilis SAAB. Pēc iespaidīgā lidojuma no vairāku metru augstuma automašīna piezemējusies uz nelielas, blakus esošas ieliņas, kur apgāzusies.

Negadījuma aculiecinieki par šaušalīgo avāriju nekavējoties ziņojuši vietējiem mediķiem, glābējiem un policistiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc sākotnējās informācijas, ceļu satiksmes negadījuma iemesls varētu būt braukšanas ātruma pārsniegšana. No notikuma vietas uz slimnīcu tika nogādāta viena persona, 1971. gadā dzimis vīrietis, kurš guvis miesas bojājumus.

Kā redzams aculiecinieka uzņemtajos materiālos, vieglais automobilis ir ļoti stipri bojāts, un, šķiet, tajā sēdošie cilvēki tikai laimīgas sakritības dēļ palikuši dzīvi.

Policija turpina notikušā negadījuma izmeklēšanu un skaidro precīzus notikuma apstākļus, tostarp arī to, kurš negadījuma brīdī atradās pie automašīnas stūres.

Vēl it kā bija divas personas, bet, vai tie bija pasažieri vai kāds arī no vadītājiem, to visu skaidrosim izmeklēšanas procesā.

Gan slimnīcā nogādātajam vīrietim, gan abiem pārējiem iesaistītajiem nozīmētas ekspertīzes, lai noteiktu alkohola vai citu apreibinošo vielu klātbūtni.  Ja izrādīsies, ka šo avāriju izraisījis stūrētājs, kurš rupji pārkāpis satiksmes noteikumus, pret viņu var tikt ierosināts kriminālprocess.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas