Triju automašīnu sadursme paralizē satiksmi Lubānas ielā

0 komentāri

Šodien īsi pirms pusdienas laika Rīgā, Lubānas ielā, abos virzienos izveidojās milzīgs sastrēgums. Pēc triju automašīnu sadursmes no četrām braukšanas joslām brīva bija palikusi tikai viena.

Kā notika avārija, kurā iesaistīta kravas un divas vieglās automašīnas, neviens no negadījumā iesaistītajiem īsti nevar saprast.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kravas automašīnas šoferis tikai atceras, ka viņš braucis pa otro joslu, bet pie malas pa pirmo joslu braukusi zilā Toyota. Vieglo automobili pēkšņi sanesis un, aizķerot kravas automašīnas priekšu, Toyota ielidojusi pretējā joslā. Pats Toyota saimnieks neatceras pilnīgi neko – viens mirklis, un viņš jau bijis kravas automašīnas priekšā.

Šobrīd par notikušo policijā uzsākta administratīvā lietvedība.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas