Trauksme bijušajā rūpnīcā Sarkanais kvadrāts! Atrasts nezināmas izcelsmes pulveris

0 komentāri

Bijusī rūpnīca Maskavas ielā, kurā vairāk nekā piecdesmit gadus ražoti gumijas apavi, velosipēdu riepas, kameras un citi gumijas izstrādājumi, nu jau daudzus gadus ir mājvieta desmitiem uzņēmumu. 23. maija rītā ierasto gaisotni rūpnieciskajā teritorijā pārtraucis negaidīts atradums.

Rūpnīcas Kvadrāts teritorijā Ķengaragā atskanējušas sirēnu skaņas. To pavadījumā šeit ieradušies policisti, mediķi un vairākas glābēju ekipāžas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tuvējo biroju un iestāžu darbiniekiem šis atradums vēl pirms operatīvo dienestu ierašanās raisījis pamatotu satraukumu, jo rīta agrumā, sastopoties ar košā pulvera kalniem, nav bijis īsti skaidrs, kas tad tas ir un vai tas nav kaitīgs apkārtējiem.

Lai arī rūpnīca tika slēgta pirms gandrīz divdesmit gadiem, aizdomīgo pulveri vietējie saista ar ražotnes atstāto mantojumu.

Valsts vides dienesta darbinieks apstiprina, ka izbērtais pulveris, vismaz pēc pirmajām aplēsēm, nav kaitīgs apkārtējiem iedzīvotājiem un videi. Tā savākšana un nodošana iznīcināšanai uzticēta glābšanas dienesta vīriem, bet izņemtie paraugi tiks nosūtīti uz ekspertīzi.

Lai arī iespējamo huligānu meklējumos un precīzu lietas apstākļu noskaidrošanā iesaistīti Valsts policijas pārstāvji, visticamāk, nama īpašniekam vai apsaimniekotājiem pēc šā rīta notikumiem tiks izrakstīts prāvs rēķins par operatīvo dienestu darbu.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas