Trakums Elejā! Brālis šauj uz brāli, lai aizstāvētu mammu

0 komentāri

Trillera cienīga pakaļdzīšanās ar ieroci rokās, vairāki šāvieni un ātrās palīdzības bākugunis – tādu skatu svētdien redzējuši mazās Elejas iedzīvotāji. Izrādās, ka ģimenes konfliktus katrā ģimenē rasts risināt citādāk. Šoreiz tas esot bijis starp diviem brāļiem.

Viss sācies ar to, ka mamma pasūdzējusies vienam dēlam, ka otrs ir piedzēries un viņai dara pāri. Tas atnācis saukt brāli pie prāta un turklāt darījis to ar vērienu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Brālis nolēmis otru pārmācīt, rokā ņemot šaujamo. Kaimiņi ziņo, ka šāvieni bijuši skaļi, tie bijuši vairāki.

Paldies Dievam, ka ierocis, ar kuru vecākais brālis uzbrucis jaunākajam, nav bijusi kaujas pistole. Taču miesas bojājumi gan esot gūti.

Vecāko brāli policistiem bija grūti nomierināt. Kaimiņi dzirdējuši, ka tika lietots arī elektrošoks. Jelgavas policijā ziņo, ka uzsākta administratīvā lietvedība par nereģistrēta ieroča lietošanu.

Kaimiņi gan uzskata, – šāda šaudīšanās neesot normāla.

Skaties video un uzzini vairāk!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas