Traģisks ugunsgrēks laupījis divu cilvēku dzīvības

0 komentāri

Pulksten astoņos vakarā daudzviet pilsētā dzīve tikai sākas, taču dārziņu teritorijās jau valda nakts. Elektrības te nav, tātad gulēt visi dodas agri. Tieši tāpēc neviens nav pamanījis, ka līdz pamatiem nodeg kāds namiņš un bojā aiziet divi aptuveni 50 gadus veci cilvēki.

Aptuveni 50 kvadrātmetrus lielajā mājiņā dzīvoja sieviete ar civilvīru. Dzīvoja, kā saka viņu kaimiņi, – labi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš strādāja, kad vien atrada darbu, viņa vasarās kopa dārzu. Ja atradās metāllūžņi, tos nodeva un tā nopelnīja vēl kaut ko. Naudu gan tērēja ne tikai ēdienam, bet arī cigaretēm un stiprākiem dzērieniem. Degšana sākās no namiņa vidus – tur bija gan pāra gulta, gan krāsniņa. Iespējams – krāsns pievīlusi, iespējams, svece nokritusi, iespējams – vainīgi grādīgie dzērieni kopā ar uzpīpēšanu gultā.

Abiem bojāgājušajiem bija pulciņš kaķu un trīs suņi. Vismaz divus no suņiem izdevies glābt.

Visi kaimiņi tagad prāto, – vai policisti meklēs mirušo cilvēku radiniekus. Vīrietim kaut kur esot dēls, kurš noteikti nemaz nezinot, ka tēvs šādi gājis bojā. Likumsargu godaprātam vismaz te neviens tā īsti netic.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas