Traģisks ugunsgrēks laupa vīrieša dzīvību Mālpilī

0 komentāri

Pirmdien gaišā dienas laikā Mālpils pusē izcēlās traģisks ugunsgrēks – bojā gāja kāds vīrietis, kurš pavisam nesen bija atgriezies no slimnīcas, kurā ārstējās pēc smagu apsaldējumu gūšanas.

Lai gan vīrietis pēc operācijas atveseļojies un staigājis, sanācis tā, ka no vienas nelaimes tūdaļ otrā. Pirmdien vīrieti nākusi apraudzīt kāda sieviete un ievērojusi, ka istabā ir izcēlies ugunsgrēks. Viņa izsaukusi uz notikuma vietu glābējus, kuri atzinuši – mājā degusi grīda un gulta, kurā atradies pats mājas saimnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visticamāk, ka nelaimē vainojama neuzmanīga rīcība ar uguni. Vīrietis mīlējis gan iedzert, gan uzpīpēt.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas