Traģiskā negadījumā pie Mangaļsalas četri bojā gājušie

0 komentāri

Pirmdienas rītā pie Mangaļsalas uz Mangaļu prospekta notika smags negadījums ar traģiskām sekām – bojā gāja četri cilvēki, bet viens ar politraumu tika nogādāts slimnīcā, ziņo Valsts polcijas (VP) pārstāvji.

Izsaukumu uz notikuma vietu – Stāvvadu ielas un Mangaļu prospekta krustojumu -policija saņēma pirmdienas, 18. augusta, rītā, plkst. 6:05.

Notikuma vietā policisti konstatēja, ka notikusi frontāla sadursme starp vieglo pasažieru automašīnu “Volvo” un kravas auto “MAN”. Bojā gājuši divi vīrieši un divas sievietes, kas atradās vieglajā automašīnā, bet viens “Volvo” pasažieris nogādāts slimnīcā ar politraumu.

Raidījums “Degpunktā” atradās notikuma vietā neilgi pēc avārijas. Šeit videokadri no notikuma vietas:

Šobrīd par notikušo uzsākts kriminālprocess un rit izmeklēšana, kuras laikā tiks veiktas ekspertīžes, kas palīdzēs atklāt precīzus negadījuma apstākļus.

Tā kā negadījums noticis līkumā un ir zināms, ka vieglā auto vadītājs iebraucis pretējā joslā, sākotnējā izmeklēšanas versija ir tāda, ka vieglā auto vadītājs, iespējams, izvēlējies neatbilstošu braukšanas ātrumu un neticis galā ar vadību, pauž policijas pārstāvji.

Šogad ceļu satiksmes negadījumos kopumā bojā gājuši jau 119 cilvēki, pērn šādā laika periodā bojāgājušo skaits bija 101, tātad bojāgājušo skaits pieaudzis par 17,8%, salīdzinot ar pagājušo gadu.

Foto: Facebook/Valsts policija

Foto: FAcebook/Valsts policija

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas