Traģiska avārija uz autoceļa Cēsis–Bērzkrogs; miris jauns puisis

4 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Vakar vakarā uz ceļa Bērzkrogs–Cēsis notika smags negadījums. Divas vieglās automašīnas iekļuva frontālā sadursmē. Audi A4, iespējams, iebrauca pretējā joslā un sadragāja pretī braucošo Volkswagen Golf Variant. Pats negadījuma vaininieks Audi šoferis mira uzreiz pēc trieciena.

Wolksvagen pasažieriem palīgā steidzās glābēji un mediķi.

Wolksvagen automašīnā esošā sieviete no automašīnas vraka tikusi ārā tikai ar ugunsdzēsēju hidraulisko instrumentu palīdzību.

Policijā šobrīd par negadījumu uzsākts kriminālprocess, un notikušais šķiet liela mistērija, jo nevienas automašīnas vadītājs pirms sadursmes pat nav centies bremzēt vai mainīt kustības trajektoriju.

Tas liecina tikai par to, ka autovadītāji viens otru nav redzējuši. Vietējie gan spekulē, ka avārija notikusi tieši līdzās kapiem un varbūt iemesli meklējami tieši šajā apstāklī.

4 komentāri

TOP komentāri

 • Gvido
  +5

  Gvido

  To cela posmu vajadzetu iztaisnot nav labi braukt pari kapiem kuri bija apaksa zem cela kura kaulus pārvietoja citviet atlieciet vinus atpakal un nevajag traucet viņu miegu mūžīgo

  24.08.2015 23:56

 • Eli
  0

  Eli

  Taja vieta loti biezi notiek avarijas un tiesam domaju ka pie vainas ir sie kapi kas agrak bija zem si cela. Mana mamma ar vienreiz saja pasa vieta apmeta paris kulenus ar masinu . Vina teica masina vnk saka slidet. Taisiet ciet so celu.

  27.08.2015 07:46

 • ipa
  0

  ipa

  Bērzkrogs šogad ir viens liels melnais punkts.

  27.08.2015 00:08

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas