Traģiska avārija pie Jēkabpils; dzīvību zaudējis automašīnas vadītājs

0 komentāri

Šodien pēcpusdienā uz Daugavpils šosejas, ceļa posmā starp Koknesi un Jēkabpili, autovadītāji kļuva par lieciniekiem traģiskai avārijai. Kāds mikroautobuss nobrauca no ceļa un sāka mest kūleņus. Rezultātā automašīnas vadītāja durvis atradās labu gabalu no paša spēkrata, savukārt abi tajā esošie cilvēki, kā vēsta likumsargu informācija, bija izmesti no automašīnas un gulēja ceļmalā.

Vienam no viņiem – aptuveni 32 gadus vecam vīrietim, kurš bija vadījis auto, mediķi konstatēja nāvi, savukārt otru – 1971. gadā dzimušo pasažieri nogādāja slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Notikuma vietā strādāja daudzi policisti, kuri centās atrast pierādījumus, kas palīdzētu avārijas izmeklēšanā. Tika pieļauts, ka autovadītājs pie stūres vienkārši iemidzis, tāpēc nobraucis no ceļa.

Bankas ”Citadele” apstiprināja, kā avarējusī ir viņu inkasācijas automašīna un bojāgājušais līdz ar to – viņu darbinieks. Plašāku informāciju bankas pārstāvji par notikušo šobrīd nesniedz.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas