Traģiskā avārijā Dobeles pusē iet bojā jauna sieviete; trīs jaunieši ievainoti

0 komentāri

Otrdienas pievakarē netālu no Dobeles noticis smags ceļu satiksmes negadījums, kurā gājusi bojā jauna sieviete, bet vēl trīs jaunieši nonākuši slimnīcā.

Ap pusseptiņiem vakarā citkārt klusajā nostūri pie Parūķu pieturas atskanējis negaidīts, skaļš blīkšķis. Lēzenajā līkumā no ceļa nobraucis kāds Audi A4, kurā atradušies četri jaunieši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Redzot šaušalīgo ainu, nelaimes vietā piestājuši vairāki garāmbraucēji. Atsteigušies arī tuvējo māju iedzīvotāji. Neko daudz palīdzēt gan klātesošie nevarēja.

Tikai pēc piecām minūtēm notikuma vietā ieradusies pirmā mediķu brigāde un glābšanas dienesta vīri. Šajā gadījumā bez viņu palīdzības izkļūt no sadragātā spēkrata nevarēja trīs no četriem auto sēdošajiem jauniešiem.

Neskatoties uz ārstu centieniem, jau slimnīcā jaunā sieviete mirusi. Savukārt glābēji un mediķi notikuma vietā turpinājuši cīņu par pārējo trīs jauniešu dzīvībām.

Septiņpadsmit, astoņpadsmit un deviņpadsmit gadus vecie puiši vēlāk nonākuši dažādās galvaspilsētas slimnīcās. Vairākiem no viņiem priekšā garš atlabšanas posms.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas