Traģēdija Vecrīgā – krītot no liela augstuma, miris šveiciešu alpīnists

0 komentāri

Piektdienas rītā galvaspilsētas sirdī traģiskā negadījumā gājis bojā kāds tūrists no Šveices. Ko, šķetinot notikušo, atklājuši policisti?

Agrā piektdienas rītā pie vienas no Vecrīgas viesnīcām Vaļņu ielā bija manāma milzu rosība – neatliekamās medicīniskās palīdzības ārsti, policisti un vairāki satraukti aculiecinieki. Kā izrādās, pie ēkas atrasts kāds vīrietis, kurš, visticamāk, piedzīvojis kritienu no astoņu stāvu augstuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šobrīd par tūrista bojāeju ierosināts kriminālprocess un likumsargi nozīmējuši vairākas ekspertīzes, lai pārliecinātos par precīziem nelaimes apstākļiem. Vismaz pagaidām nav konstatētu faktu, kas liktu domāt, ka noticis noziegums. Visticamāk, traģiskajā negadījumā vainojams krietni pār mēru izdzertais alkohols un piedzīvojumu kāre.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas