Traģēdija Rīgā: ugunsnelaimē iet bojā vecītis un viņa suns

0 komentāri

Ceturtdienas vēlā pēcpusdienā Rīgā, Allažu ielā, daudzstāvu koka mājā izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Ēku ugunsdzēsējiem izdevās glābt, taču dūmos un liesmās gāja bojā kāds pensionārs, kā arī viņa suns.

Ap pulksten pusčetriem pēcpusdienā Sarkandaugavā, Allažu ielas 3. nama pēdējā stāva dzīvokļa logos, parādījās melni dūmi. Iedzīvotāji izsauca glābējus, un paši evakuējās. Tā kā ugunsdzēsēju depo ir turpat ap stūri, glābēji bija klāt pāris minūtēs un uzsāka iespējamo ēkā palikušo cilvēku meklēšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto:

Kaimiņi par bojāgājušo saka tikai labus vārdus. Vecītis kādreiz bijis “ātrās palīdzības” mediķis, bet nu jau sen kā pensijā. Kopā ar sirmgalvi dzīvoklī bijis arī viņa suns. Arī dzīvnieks atrasts miris. Vietējie tagad ļoti jūt līdzi bojāgājušā kunga atraitnei, kura vēl tobrīd nezināja par notikušo.

Pēc ugunsgrēka likvidācijas glābēji secina, ka telpas izdegušas aptuveni 17 kvadrātmetru platībā, tomēr ēkā kopumā varēs turpināt dzīvot. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas