Tomsons atklāj, kas notika piektdienas rītā, kad viņš mežā uzgāja mirušas sievieties ķermeni

0 komentāri

Piektdienas Garkalnē Latvijas radio žurnālists Aidis Tomsons ejot pastaigāties uzdūries nepatīkamam atradumam – bojāgājušai sievietei. Visticamāk nelielajā mežā starp Garkalnes vidusskolu un dzelzceļu notikusi slepkavība.

Kā gandrīz katru rītu arī šorīt žurnālists Aidis Tomsons devies pastaigā pa Garkalni. Gājis cauri nelielam koku pudurim un pamanījis kaut ko līdzīgu maisam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Es īstenībā katru rītu izeju ārā. Tad kad gāju vēl bija tumšs, es redzēju, ka kaut kas mētājas mežā – pa gabalu izskatījās kā plēve kaut kāda, es vēl domāju, ka nomesti mežā kaut kādi atkritumi. Tad kad nācu atpakaļ, tad bija gaišs, tad jau es redzēju, ka tas ir cilvēks,” stāsta Tomsons.

Žurnālistam nav šaubu, ka pastrādāta slepkavība. Jautājums tikai vai uzbrukums noticis turpat mežiņā, vai kaut kur citur.

“Trīs lietas, ko var redzēt. Viens, ka visticamāk, viņa nav tur nogalināta, viņa tur ir atvilkta. Droši vien tur ar mašīnu var piebraukt klāt, nomest. Otrkārt, ka viņa ir pensionāre, tas bija redzams, viņai bija pensijas apliecība, viņa bija pusplika – pārvikts asiņains krekls pāri viņas galvai, tā kā es to seju viņai neredzēju. Skaidrs, ka tā ir vardarbīga nāve – tur nav šaubu. Treškārt, viņa ir bijusi vēl vakar pie daktera, policija vienīgais, ko atrada somiņā ir dakteres izrakstīta recepte. Tā recepte ir Berģu doktorāts,” teic žurnālists.

Neoficiāla informācija gan liecina, ka bojā gājusī sieviete ir Garkalnes iedzīvotāja, kura devusies no vai uz vilcienu. Policijā par slepkavību uzsākts kriminālprocess, bet paralēli šai izmeklēšanai notiks vēl viena skaidrošanās – proti iekšlietu ministrs Rihars Kozlovskis pieprasījis no policijas ziņojumu, kāpēc uz šādu smagu noziegumu likumsargi atbraukuši tikai pēc stundas un 15 minūtēm.

Foto:

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas