Tikko iepazīti ”pudeles brāļi” izrādās ļaundari ar tieksmēm uz kaušanos

0 komentāri

Ļaundari kopīgas iedzeršanas laikā piekauj un aplaupa tikko iepazītu vīrieti.

Nedēļas sākumā Rīgas Kurzemes iecirknī vērsās kāds vīrietis, kurš policistus informēja par aizvadītās nakts notikumiem. Vīrietis pastāstīja, ka naktī no svētdienas uz pirmdienu kavējis laiku kādā kafejnīcā Imantā. Pēc laika tur iepazinies ar diviem vīriešiem un kopā ar jauniegūtajām paziņām lietojis alkoholiskos dzērienus. Pēc kāda laika vīrietis piekritis jauno paziņu piedāvājumam turpināt iedzeršanu viņa dzīvoklī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopējas alkohola lietošanas laikā vīrieša dzīvoklī starp viņu un viesiem izcēlās konflikts, kas pārauga kautiņā. Tā laikā ļaundari atņēma cietušajam mobilo tālruni un nazi, pēcāk dodoties projām no notikuma vietas, notikumu gaitu atstāsta policijas pārstāvji.

Cietušais policistiem norādīja uz ļaundaru pazīmēm. Policijas darbinieki uzsāka ļaundaru meklēšanu un trešdien, 14. janvārī aizturēja 1978. un 1973. gadā dzimušus vīriešus. Aizturētie tika nogādāti īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Šobrīd pret abiem vīriešiem ir uzsākts kriminālprocess par laupīšanu grupā. Aizturētajiem var piemērot sodu – brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas