Tikai brīnums izglāba sirmgalvi no šī balkona ugunsgrēka

0 komentāri

Nekad neieslēdziet savus radiniekus dzīvoklī, jo ugunsgrēka vai citas nelaimes gadījumā, glābējiem un protams pašam cietušajam katra sekunde ir svarīga. Mūsu nākamais stāsts par kādu ugunsgrēku Jaunciema gatvē, kur kāda pensionāre, iespējams, bijusi ieslodzīta pašas miteklī.

Gaišā dienas laikā četrstāvu mājā Rīgā, Jaunciema gatvē izcēlās ugunsgrēks. Ēkas pēdējā stāva balkonā dega sadzīves mantas. Dzīvoklim bija metāla durvis, kuras neviens vaļā nevēra. Glābēji sāka tās lauzt un ja izlemtu turpināt, tiktu zaudēts tik dārgais laiks cilvēku glābšanai. Proti miteklī bija palikusi kāda pensionāre.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

Glābēji sievieti no balkona izcēla un ielika autopacēlājā. Uguns apdzēšana īpašas grūtības nesagādāja, jo degšanas platība nebija liela. Kaimiņi cer, ka ar cietušo viss būs kārtībā un viņa vienkārši saindējusies ar dūmiem.

Kaimiņi neizslēdz iespēju, ka cietusī kundze dzīvoklī bijusi ieslēgta un atstāta bez evakuācijas iespējas. Glābēji aicina šādas kļūdas nepieļaut un ja jums mājās vienatnē tomēr jāatstāj smagi slims cilvēks, iedodiet atslēgas kaimiņiem, kuri ārkārtas situācijā vismaz varēs ugunsdzēsējiem atslēgt durvis.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas