Tiesu psihiatri šokēti par pacienta pastrādāto noziegumu Saulkrastos

2 komentāri

Kā iespējams, ka pēc pastrādāta nozieguma – mēģinājuma nogalināt kādu svešu cilvēku sabiedriskā transporta pieturā ar skrūvgriezi – garīgi slimais atkal bija nonācis uz brīvām kājām un nu jau pastrādājis dubultslepkavību, nogalinot savus paša radus? Vai psihiatri, kuri viņu izlaida no slimnīcas, tagad jūtas atbildīgi par notikušo? To skaidroja raidījums Degpunktā!

Iepriekš jau ziņojām, ka 25. februārī Saulkrastos notika dubultslepkavība, kas šokēja visu Latviju – kāds jaunietis noslepkavoja savu vecmāmiņu un mātes brāli. Slepkavības pēdas noziedznieks bija centies slēpt, izraisot ugunsgrēku, taču tas viņam nav izdevies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto!

Jau iepriekš vīrietis bija nonācis policijas redzeslokā – pirms nepilna gada nemotivētā uzbrukumā jaunietis ar skrūvgriezi gandrīz nogalinājis kādu sabiedriskā transporta pasažieri. Toreiz tiesa lēma piemērot sodu – piespiedu ārstēšanu.

Taču jau 2014. gada vasarā ārstu konsīlijs un tiesa lēma, ka puisis drīkst turpināt ārstēšanos ambulatori. Citiem vārdiem sakot, – reizi mēnesi iegriežoties pie ārsta un lietojot ārstu izrakstītos medikamentus, viņš varēja atgriezties sabiedrībā.

Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra galvenā tiesu psihiatrijas eksperte Rasma Klotiņa skaidro, ka dubultslepkavībā vainotā jaunieša gadījums, lai arī ir unikāls, tomēr risinājies likuma ietvaros.

Puisis atlabis, taču “brīvībā” noticis kāds klikšķis, kas diemžēl beidzies traģiski.

Skaties, ko par šo gadījumu saka psihiatri!

2 komentāri

TOP komentāri

 • gugucis
  +1

  gugucis

  Slepkavība notikusi likuma ietvaros....Tā var pateikt ārsts, kurš pats nav īsti vesels.

  10.03.2015 13:23

 • gugucim
  0

  gugucim

  Nejau slepkaviiba notika likuma ietvaros, bet jauniesha izrakstiishana no piespiedu arsteshanas...., nevajag galvu jaukt!!!

  06.04.2015 19:21

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas