Tiesa bijušo policisti attaisno par braukšanu dzērumā

3 komentāri

Spēcīgāka par visām Limbažu tiesībsargājošām iestādēm izrādījusies kāda autovadītāja, kuru ceļu policisti bija aizturējuši par braukšanu smagā dzērumā. Sākotnēji viņu no soda atbrīvoja tiesa, bet tagad atklājies, ka netaisnību dzērušās braucējas attaisnošanā nesaskata arī prokuratūra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
3 komentāri

TOP komentāri

 • vienk
  0

  vienk

  Policija nav tiesīga spriedumu pārsūdzēt. To vart noprotestēt tikai prokuratra...

  23.09.2014 20:59

 • ese
  0

  ese

  Diemžēl vai par laimi pat sīkas kļūdas tiesībsrgājošo darbā tiek tulkotas par labu apsūdzētajam. Ja protokolos atš ķiras auto krāsa, tad var rasties šaubas, vai apsūdzētā maz bijusi pie stūres kādam no minētajiem auto. Un arī videoierakats neapliecina pašu braukšanas faktu. Policijai jāizskauž paviršības, lai pierādījumi būtu bez mazākās apšaubīšanas iespējas.

  21.09.2014 10:12

 • draugiem.lv/enigma
  0

  draugiem.lv/enigma

  Jocīgi, policija saka, tiesas spriedums nav taisnīgs, kuram piekritīs ar galvu domājoši cilvēki, bet tajā pašā laikā, policija spriedumu nepārsūdzēja, jautājums tikai kāpēc...?

  20.09.2014 23:11

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas