Tiesa apcietinājusi astoņus gadus vecā puikas nolaupītāju

0 komentāri
Tiesa apcietinājusi astoņus gadus vecā puikas nolaupītāju
FOTO: Valsts policija

Tev noteikti jāizlasa

Tiesa šodien piemērojusi apcietinājumu par astoņus gadus veca ķīlnieka sagrābšanu aizturētajam agrāk tiesātajam jaunietim, informē policija.

Pret jaunieti ir sākts kriminālprocess par ķīlnieka sagrābšanu. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu no pieciem līdz piecpadsmit gadiem.

Kā vēstīts, aizvakar Rīgas Teikas iecirknī vērsās kāda 1972.gadā dzimusi sieviete, kura pastāstīja, ka saņēmusi īsziņu no astoņus gadus vecā dēla mobilā tālruņa, pēc kuras sieviete saprata, ka dēls ir nolaupīts.

Īsziņas tekstā bija minēts, ja sieviete grib vēl kādu reizi redzēt savu dēlu, tad viņai noteiktā vietā un laikā ir jānogādā 450 eiro izpirkuma maksa. Īsziņas sūtītājs brīdināja par nevēršanos policijā, jo tas izraisīšot vēl smagākas sekas.

Tajā pašā dienā policija ķīlnieku atbrīvoja, aizturēta iespējamā vainīgā persona. 1994.gadā dzimušais aizturētais ir kāds cietušā zēna ģimenei tuvs cilvēks un agrāk bijis tiesāts par zādzību.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas