Telefonsaruna ar cietumnieku atklāj baisu ainu par kāda ieslodzītā pašnāvību

2 komentāri
Telefonsaruna ar cietumnieku atklāj baisu ainu par kāda ieslodzītā pašnāvību
Ekrānuzņēmums

Kāds zvans no cietuma vēsta, – darbinieku nolaidības dēļ no rīta pakāries ieslodzīto biedrs, ziņo raidījums Degpunktā.

Ar raidījumu Degpunktā sazinājās skatītājs, kurš vairījās atklāt savu vārdu. Viņš stāstīja, ka ir ieslodzītais un patlaban atrodoties Rīgas Centrālcietumā. Trešdienas rītā cilvēkus aiz restēm satraukusi ziņa par viņu biedra nāvi – bojā gājis aptuveni 35 gadus vecs vīrietis vārdā Juris. Viņš pakāries dušas telpā. Nelaime notikusi no rīta, kad ieslodzītie posās pastaigai. Tajā laikā vīrietis nez kā esot viens nokļuvis dušas telpā, kur izdarījis pašnāvību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Viņš vispār tur nedrīkstēja atrasties bez policista šodien. Šodien nav ne dušas diena, ne veļas mainīšanas diena,” raidījumam Degpunktā atklāj zvanītājs.

Nu jau mirušais vīrietis tiesu vēl gaidījis, iespējams, – par avārijas izraisīšanu reibumā. Viņam tika piespriests drošības līdzeklis – apcietinājums. Cietumā viņš strādājis saimnieciskajā apkalpē. Proti, mainījis citiem gultas veļu un tamlīdzīgi. Kad darba nav bijis, it kā sēdējis slēgtā kamerā.

Foto

“Pēc idejas viņiem jābūt slēgtiem, jo viņi nav notiesāti, bet viņi strādā par velti. Mazgā dušas telpas, maina gultas veļu. Tas notiek otrdienās, un pārējā laikā viņiem jābūt slēgtiem, jāsēž kamerā. Ja kameru ver vaļā, viņiem klāt vienmēr jābūt policistam. Kad viņi staigā pa cietumu un maina gultas veļu, visu laiku klāt jābūt klāt policistam. Šodien, trešdienā, viņiem vispār bija jāsēž kamerā,” telefonsarunā atklāj cietumnieks.

Apskatīt pašnāvnieku citi ieslodzītie, protams, nav laisti, tāpēc jautājums – ko vīrietis izmantojis, lai beigtu dzīvi, paliek neatbildēts. Taču cietumā, kā zināms, rokdarbnieku netrūkst. Virves te cilvēki gatavojot no daudz kā.

Ieslodzījumu vietu pārvaldē raidījumam Degpunktā apstiprina, ka šāds notikums tiešām bijis un saka, – notiek izmeklēšana.

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Asma
  +2

  Asma

  Kāds būs sapiķojis lai šo menti nožmiegtu

  17.02.2016 23:32

 • Ziperis
  0

  Ziperis

  Cietumā policisti nestrādā lašara

  18.02.2016 18:24

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas