Tālruņa zvans un prasība samaksāt neesošu parādu – krāpnieku metodes

0 komentāri

Krāpnieki liek talkā izdomu un aktiermeistarību, lai lētticīgākajiem cilvēkiem izkrāptu prāvas naudas summas. Šoreiz krāpnieks zvanījis kādai meitenei, apgalvojot, ka viņas draugs ir parādā naudu un ka viņai tūdaļ šis parāds ir jādod, citādi būšot slikti.

“Sākotnēji zvans bija patīkams, un pirmais jautājums bija, vai mans draugs ir mājās. Tad zvanītājs sāka stāstīt, ka draugs esot parādā naudu. Kad sāku saprast, ka tas ir krāpnieks, tad viņš sāka man draudēt,” stāsta meitene. Viņa krāpniekam esot sacījusi, ka vērsīsies policijā. Pēc tam krāpnieks esot zvanījis un atvainojies, kā arī sacījis, ka ir sajaucis telefona numuru.

Lai arī meitene nav bijusi lētticīga un nav “uzķērusies” uz krāpnieka mestās ēsmas, viņa atzīst, – zvanītājs bijis pārliecinošs, un kāds vecāka gada gājuma cilvēks varētu arī viņa paustajam noticēt.

Plašāk – skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas