Tas notiek Latvijā! Sieviete ar trīs naža dūrieniem kaklā nogalina savu dzīvesbiedru

0 komentāri

Prokuratūra pie kriminālatbildības saukusi personu par slepkavības izdarīšanu – kāda sieviete ar trim naža dūrieniem nonāvējusi savu dzīvesbiedru.

Kāda sieviete savā dzīvesvietā ar cietušo vīrieti kopīgi lietoja alkoholu, un tad apsūdzētā ar virtuves nazi tīši izdarīja ne mazāk kā trīs dūrienus cietušā kakla apvidū, notikušā apstākļus skaidro Prokuratūras pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Ar šādām darbībām, ne mazāk kā trīs reizes tīši iedurot cietušajam ar nazi dzīvībai svarīgu orgānu atrašanās vietā, apsūdzētā sieviete nodarīja cietušajam smagus miesas bojājumus, kuru rezultātā iestājās nāve,” informē Prokuratūras pārstāvji.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas